Admin
ADMIN
2020/03/16 at 21:06
    The CDC recommends avoiding all nonessential travel to mainland China, Iran, South Korea, and Italy.
    Older adults and those with chronic medical conditions should consider postponing nonessential travel to Japan.

For people at risk for the complications of COVID-19, such as those with underlying medical conditions or those who are older, it may be prudent to avoid any long-distance travel, says Dr. Goldberg.

Keep in mind, layovers at airports in these destinations also count.
    If a layover is unavoidable, the CDC recommends that travelers not leave the airport.
    Travelers with layovers may still be subject to screening and monitoring when entering the United States.

Stay up to date with CDC’s travel health notices related to this outbreak.

mubasharpk77
    2020/03/17 at 08:46
      Very nice admin

miratoldi1963
      2020/03/21 at 23:03
        I kod nas u Srbiji se pojavio Koronavirus pa moramo mi stariji da budemo u izolaciju

miratoldi1963
        2020/03/29 at 00:36
          Ja se nalazim u Srbiji posto moramo da budemo u izolaciji kod kuce jer smo stariji ljudi ja sam odlucila za ovaj sajt da zaradim sto bi porucila svima ne samo sad nego i u buduce da zaradite vrlo je jednostavno i moze svako da radi

dodocar75
          2020/03/29 at 17:36
            Merci beaucoup

miratoldi1963
            2020/04/02 at 00:30
              Ljudi ostanite kod kuce nadjite neku zanemaciju ako ne zbog sebe ali zbog drugih u pitanju su deca i mladi ljudi jel vidite kolko jih je u Srbiji pomrelo zato sedite kod kuce procice i ovo pa cemo svi ici da prosetamo u parkove i da se posecujemo budite kod kuce

miratoldi1963
              2020/04/04 at 00:42
                Ljudi ostanite kod kuce jer vi vidite sta se dogadja kolko ima mrtvih i bolesnih ljudi od KORONAVIRUSA bice posle jos lepsi dana pa cete setati i ici gde budete hteli strpite se dok ovo ne prodje OSTANITE KOD KUCE